אגודה ישראלית לאפילפסיה

facebooklink facebooklink donate

אלעד מאור מונה למנכ"ל איל – האגודה הישראלית לאפילפסיה

איל, האגודה הישראלית לאפילפסיה,  שמחה להודיע על מינויו של אלעד מאור לתפקיד מנכ"ל העמותה. אלעד מחליף את דפנה ויטנברג דובב שפרשה מתפקידה בחודש מאי השנה.

בתפקידיו הקודמים, אלעד כיהן כסמנכ"ל שותפויות ב"מרכז הארצי לפיתוח מנהיגות" באריאל וכרכז מפעלים בתנועת הנוער "המחנות העולים". לאלעד ניסיון ניהולי עשיר בעולמות החינוך והמנהיגות עם נוער, צעירים ומבוגרים ועבודה מול גופים מגוונים כמו משרד החינוך, זרועות הבטחון וחברות עסקיות.

אלעד, חבר קיבוץ עינת, הינו יו"ר ועדת החינוך של הקיבוץ.  

אלעד, בעל תואר B.A  בהצטיינות בחינוך ומדעי המדינה באוניברסיטת בן גוריון בנגב ותואר M.A  במינהל ומנהיגות בחינוך מאוניברסיטת תל אביב.

אלעד  נשוי לעפרי ואב לשני ילדים.

כמנכ"ל העמותה אלעד יפעל בתאום מול הועד המנהל ויושבת הראש ליישום התהליך האסטרטגי כפי שנוסח לאחרונה, ינהיג את עובדי ועובדות הארגון והמתנדבים.ות, יפעל לגיוס משאבים, לביסוס קהילת הא.נשים עם אפילפסיה ובני משפחותיהם , להידוק הקשר ביניהם לבין הקהילה הרפואית בישראל ולמיצוי וקידום זכויותיהם.

ענת גורן, יו"ר איל :

"אני מברכת את אלעד  על הצטרפותו לעמותה . העמותה עומדת בפני אתגרים רבים ואני בטוחה שתהיה לו תרומה רבה לחיזוקה והרחבת פעילותה."

כמו כן, "אני מבקשת להודות לדפנה על פועלה למען קהילת הא.נשים עם אפילפסיה ובני המשפחות שלהם. על שיתוף הפעולה המשמעותי מול הקהילה הרפואית ועל ביסוס תשתיות העמותה לשנים הבאות."
 
אלעד מאור, המנכ"ל הנכנס:

"אני שמח ונרגש להיכנס לתפקיד של מנכ"ל עמותת איל. אני מודה לוועד המנהל על האמון שנתן בי, להוביל את העמותה בשנים הבאות. אני מאמין שביחד, בעזרת שיתופי פעולה ובעשייה משותפת, נוכל להצעיד את העמותה ואת הקהילת קדימה".